Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Намет Рavilion Alabaster white satin

Намет Рavilion Alabaster white satin
Модель: 046-125
Наявність: В наявності
2 150.00 грн
Кількість: Купити

Намет Рavilion Alabaster white satin призначена для подарунка дитині дошкільного віку та функціональної організації дитячого ігрового майданчика. Стінки намету виконані з натурального моносатина білосніжного кольору, опускаються до рівня підлоги. Намет-балдахін кріпиться до стелі, має круглу основу діаметром 56 див. При кріпленні на стелю конструкція підвішується на гак, він не входить в комплект. Намет може фіксуватися на стіні за допомогою металевого куточка, який в комплект не входить і отримується окремо. Конструкція безпечна, підходить для установки у вигляді ігровий намети або запони над ліжком. Дитячий ігровий будиночок-намет створений вручну, відрізняється бездоганною якістю і є ексклюзивною авторською продукцією.

Намет Рavilion Alabaster white satin прикрасить інтер'єр буде ідеальним подарунком дитині дошкільного віку і оригінальною прикрасою найстильнішою дитячої кімнати. Дітям подобаються такі маленькі будиночки, казково-чарівні і функціональні. З установкою балдахіна дитина отримає затишне особисте притулок, навчиться створювати порядок і стежити за чистотою. Намет легко розбирається, якісний сатин добре переносить часті прання, не втрачаючи привабливості. Як доповнення можна замовити в єдиному стилі з балдахіном підлоговий килимок, подушки та інші аксесуари.

 


 

УВАГА! Перш ніж покласти дитину в ліжечко, над якою висить намет, переконайтеся, що всі деталі надійно закріплені. Перевірте верхнє кріплення і туго натягніть шнурок, який тримає кільце. У такому разі балдахін буде 100% безпечним для вашого малюка, і його зовнішній вигляд буде ідеальним.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКА:

  • Намет;
  • Стиль: унісекс;
  • Матеріал: натуральний 100% бавовна (сатин Туреччина);
  • Висота купола 45 см;
  • Загальна висота балдахіна 285 см (при замовленні розмір коректується);
  • Кільце: фанера, діаметр 56 см;
  • Гак, металевий куточок в комплект не входять;
  • Вироблено в Україні.