Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Авторський Ведмедик Тедді в подарунок Британець

Авторський Ведмедик Тедді в подарунок Британець
Модель: 044-024
Наявність: В наявності
2 500.00 грн
Кількість: Купити

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

 


 

Авторський Ведмедик Тедді в подарунок Британець для преміального подарунка дорослим і дітям до дня народження, новорічних свят, на романтичному побаченні. Унікальний колекційний подарунок, зроблений за авторськими ескізами і представляє іграшку, зроблену вручну – маленький стильний ведмежа, одягнений як самий стильний модник, взутий у шкіряні туфельки. Елементи одягу зроблені з неймовірною правдоподібністю. Мишко виконаний з плюшу, набитий класичними тирсою, має бездоганну якість виконання.

 

Авторський Ведмедик Тедді в подарунок Британець Денді – неймовірний подарунок від душі з гарним смаком і в самому модному тренді. Ваш подарунок буде тільки в одному примірнику – авторська робота неповторна. Іграшка насичена енергетикою добра і безтурботності і буде не тільки інтер'єрним прикрасою і кращим експонатом домашньої колекції, але і маленьким ангелом-охоронцем для своїх власників.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • М'яка іграшка Тедді;
  • Зростання 21 см;
  • Матеріали – плюш, тирса;
  • Робота handmade;
  • Термін виготовлення 5-7 днів;
  • Вироблено в Україні.