Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ікона з янтаря Остробрамська Богородиця

Ікона з янтаря Остробрамська Богородиця

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-019
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Оригінальна інтерпретація старовинної ікони Остробрамської Богородиця в техніці розписом бурштином від колективу українських майстрів. Одне з найкрасивіших зображень Богоматері, її просять про щастя подружньої пари та захисту від втручань в сім'ю злої сили. Безкомпромісний сімейний подарунок для друзів і рідних з побажаннями любові, щастя і благополуччя в будинок. Виріб оформлено в художній дерев'яний багет і може бути замовлено в чотирьох варіантах розмірів для більш повного використання простору приміщення. Техніка розпису передбачає довгий служіння ікони не одному поколінню – бурштинові фарби не тьмяніють і не втратять свого блиску.

Дивовижний і унікальний подарунок для привітання подружньої пари з ювілеєм, молодих одруження або вінчання, народженням дитини. Ікона з янтаря у подарунок буде доречна до будь-якої події та свята. Замовте виріб онлайн і отримаєте подарунок швидкою доставкою в будь-яке місто України.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Ікона Остробрамської Богородиці;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.