Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Панно з бурштину в подарунок Сонячний Затока

Панно з бурштину в подарунок Сонячний Затока

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-088
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Авторське панно з бурштину в подарунок Сонячний Затока призначене для інтер'єрного подарунка друзям і рідним до новосілля, ювілею, дня народження та ін. подій. Робота виконана у техніці розпису бурштиновими фарбами – суміші олії і бурштинового піску, а також прикрашена великими фрагментами з бурштину. Романтичний подарунок із зображенням світлого, сяючого затоки і середньовічного замку на його березі.

Панно з бурштину купити в подарунок Сонячний Затока буде прекрасним інтер'єрним подарунком, який стане прикрасою самої приміщення самого вимогливого естета. Картина з бурштину – це унікальний подарунок у самому трендовому стилі – неповторна авторська робота, вища якість виконання, незвичний стиль живопису і естетичну досконалість. Ваш подарунок буде таким же теплим і вишуканим, як і ручна робота талановитих українських майстрів.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Картина з бурштину;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.