Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ікона з янтаря в подарунок на весілля Святе Сімейство

Ікона з янтаря в подарунок на весілля Святе Сімейство

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-011
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Унікальна ікона ' Святе Сімейство з бурштину в подарунок молодій сім'ї на весілля, вінчання, на річницю весілля або при народженні дитини. В іконографії це символ міцної сімейного життя, любові і взаєморозуміння між подружжям, а також між дітьми і батьками. Ікона зображає Діву Марію, її чоловіка Йосифа і немовля Ісуса, виконана в техніці бурштинової розпису і прикрашена шматочками бурштину. Виріб прикрашена розкішним дерев'яним багетом, його можна замовити в декількох варіантах розмірів – від маленьких для домашнього іконостасу до великих, які можуть прикрасити родинну каплицю.

Безкомпромісний подарунок для молодої сім'ї, який допоможе у вирішенні сімейних проблем і стане справжньою сімейною реліквією завдяки особливій техніці виконання, гарантує практично вічне сяйво фарб. Купити ікону з бурштину Святе сімейство можна, зробивши замовлення з швидкою доставкою по всій Україні.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Ікона ' Святе Сімейство;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.