Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ікона з янтаря в подарунок Почаївська Богоматір

Ікона з янтаря в подарунок Почаївська Богоматір

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-015
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Почаївська ікона Богородиця з бурштину від українських майстрів для урочистого подарунка до ювілею, річниці весілля або народження дитини. Ікона виконана у техніці розпису бурштином і додатково прикрашений шматочками бурштину, що створює видимість незвичайного тепла і світла, що виходить від лику Богоматері і немовляти. Палітра такої картини не втрачає свої кольори, не вигоряє і практично вічна. Ікона оформлена в дерев'яний багет, прикрашений різьбленням. Її можна замовити в декількох варіантах розмірів для більш повного використання простору приміщення – для невеликого домашнього іконостасу або прикраси каплиці.

Почаївської Богоматері моляться про охорону від міжусобної ворожнечі, від ворожої навали, про зцілення від сліпоти як тілесною, так і духовною, про звільнення з полону. Ікони з бурштину купити. Неповторний подарунок з побажанням добра, щастя, духовного і тілесного здоров'я і захисту від негод.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Ікона Почаївської Божої Матері;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.