Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ікона з янтаря в подарунок Свята Трійця

Ікона з янтаря в подарунок Свята Трійця

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-017
Наявність: В наявності
550.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Православна ікона з янтаря Сопрестолие або Трійця в подарунок віруючим та тим, хто шукає друзям або колегам. Незабутній подарунок для зарубіжних партнерів від колективу бурштинових справ українських майстрів. Репродукція старообрядницької православної ікони виконана в техніці розпису бурштином і виконана неземним сяйвом і теплом магічного каменя. Ікона вважається такою, біля якої можна сповідатися, волати до Всевишнього з покаянною молитвою і просити Його про відпущення гріхів. Виріб оформлено в різьблений дерев'яний багет, також прикрашений бурштинової фарбою.

Гідний сімейний подарунок для справжніх віруючих і каються. Ікона Трійця повинна знаходитися в кожному будинку істинного християнина, піклується про свою духовної чистоти і вічного життя. Робота хенд мейд унікальна, репродукція не може бути відтворена двічі, також як не буває двох однакових шматочків бурштину. Ваш подарунок буде чудовий і неповторний!

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Ікона Свята Трійця;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.