Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Картина з бурштину Густав Клімт Древо Життя

Картина з бурштину Густав Клімт Древо Життя

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-035
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Унікальний фрагмент відомої картини Густава Клімта, зображує золоте дерево життя, в подарунок друзям – філософам і естетам. Древо життя написано бурштиновими фарбами, його золоте сяйво посилено теплим і чарівним світлом бурштинових фарб. Картина з бурштину оформлена в дерев'яний багет. Даруйте незабутній подарунок і мрійте про сенс життя разом за чашкою ароматної кави, інтерпретуючи задуми Клімта як Вам заманеться – кожен у чарівній картині бачить свій сенс.

Прекрасний подарунок ручної роботи, який буде непередаваним дизайнерським акцентом в кабінеті чи вітальні. Картина існує в чотирьох варіантах розмірів, тому ретельно порівняйте можливості приміщення і замовте виріб оптимального розміру. Ваш подарунок буде зустрінутий бурею захвату – картина дійсно випромінює не тільки естетичне задоволення, але і неземної бурштинове світло і тепло.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Густав Клімт Древо життя фрагмент репродукція;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.