Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Картина з бурштину Маріан Кашуба Коні

Картина з бурштину Маріан Кашуба Коні

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-024
Наявність: В наявності
550.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Романтична репродукція фрагмента картини польського художника Маріана Кашуби із зображенням пари прекрасних благородних коней, виконана в техніці бурштинової розпису. Прикасающиеся головами коні випромінюють ніжність і теплоту, підкреслену сяйвом бурштинових фарб, у верхній частині картина прикрашена великими фрагментами бурштину. Виріб оформлено в розкішний дерев'яний багет. Картину можна замовити в декількох варіантах розмірів для більш повного використання простору приміщення.

Купити картину з бурштину, і вона стане незабутнім подарунком друзям і рідним до дня народження, коханим на романтичному побаченні ювілею, новосілля або будь-якої події. Янтарна розпис ніколи не зблякне і завжди буде сповнена магії тепла і бурштинового світла. До всього іншого, виріб абсолютно унікально так само, як не буває двох однакових фрагментів бурштину.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Маріан Кашуба Коні, репродукція;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.