Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Картина з бурштину в подарунок Орел

Картина з бурштину в подарунок Орел

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-058
Наявність: В наявності
550.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Авторська картина з бурштину в подарунок друзям, партнерам і колегам, виконана в техніці письма бурштиновими фарбами, що зображає білоголового орла. Гордий птах сяє бурштиновим блиском і оточена магічною аурою і бурштиновим вихором з фрагментів з бурштину. Картини з бурштину практично вічні, вони не тьмяніють, бурштинові фарби не вигорають, пісок і більші фрагменти бурштину будуть через багато років сяяти таким же ясним і теплим сяйвом, як і тоді, коли краплі смоли впали на землю з гілок із далеких предків.

Подарунок handmade сьогодні на піку моди. Авторські роботи унікальні, неповторні і існують в єдиному екземплярі так само, як не буває двох однакових шматочків бурштину. Гідне прикраса найстильнішою вітальні або кабінету, розкішний елемент дизайну, випромінюючий давню магію, відроджену руками талановитих українських майстрів.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Авторська картина Орел;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.