Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Картина з бурштину в подарунок Снігові вершини

Картина з бурштину в подарунок Снігові вершини

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-005
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Розкішна картина з бурштину в подарунок друзям, колегам та рідним. Всі чотири стихії зібрані разом, вода, гори, вітер і вогонь бурштину. Стародавній незайманий ліс на тлі сніжних вершин і гремящего водоспаду забирає з міської суєти у світ первозданної природи, пробуджуючи бажання до подорожей в незвідані місця. Авторська картина з бурштину створена за технологією, яка дозволяє зберігати фарби і палітру картини практично вічно, так само як незмінний у віках чарівний бурштин. Картина укладена в дерев'яний багет, весь передній фон іскриться шматочками бурштину і випромінює магічний бурштиновий світ.

Замовити картину з бурштину Київ в подарунок можна в чотирьох габаритних варіантах, виходячи з можливостей простору приміщення, в якому вона знаходитиметься. Гідний сюрприз для самого вишуканого привітання шефа з ювілеєм або рідних з днем народження, практично універсальний подарунок для будь-якого свята з найкращими побажаннями від колективу кращих бурштинових справ майстрів України.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Авторська картина Снігові вершини;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.