Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Картина з бурштину в подарунок Тигр

Картина з бурштину в подарунок Тигр

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-032
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Авторська картина з бурштину в подарунок справжнім естетам – друзям, рідним, колегам для значного і особливого подарунка. На передньому плані біля струмка серед засніжених дерев лежить прекрасний благородний тигр. Незважаючи на зимову пору, тигр і зимовий ліс палахкотять бурштиновим теплом, фрагменти бурштину лежать на березі струмка, поруч з лапами тигра знаходиться бурштинова розсип. Техніка розписом бурштином передбачає довговічність вироби, фарби на картині ніколи не згаснуть, завжди будуть сяяти магічним бурштиновим світлом і теплом.

Картини з бурштину - бездоганний подарунок до будь-якої події, незабутній сюрприз для любителів природи, романтиків і шанувальників авторських робіт. Для більш повного використання простору приміщення виберіть один із запропонованих варіантів розміру картини, зробіть замовлення онлайн і отримаєте подарунок швидкою доставкою в Києві і в будь-якому іншому місті України.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Картина Тигр;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.