Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Картина з бурштином у подарунок Ван Гог Зоряна ніч

Картина з бурштином у подарунок Ван Гог Зоряна ніч

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-006
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Унікальна репродукція епічної картини Вінсента Ван Гога ' Зоряна Ніч з бурштину для незабутнього подарунка друзям і близьким. Дивна інтерпретація ідеї великого художника про велич Всесвіту, про далеких зірках і планетах на тлі сплячого нічного містечка і величного кипариса. Ось тільки бурштин зробив космос не холодною і далекою, а близьким і випромінюють магічне тепло, таке ж древнє, як сама Всесвіт. У оригіналу акцент зроблений на синіх тонах, а на представленій репродукції - на бурштинових. Тому процес космічних вихорів, що забирають зірки і планети не викликає відчуття відчуженості, а, навпаки, запрошує зануритися в океан живої й радісної всесвіту.

Вишуканий подарунок до будь-якого свята, ювілею, до романтичного побачення або спосіб відновити стару дружбу, доречний як до Нового року, так і до весняних свят. Картина з бурштину існує в чотирьох різних варіантах розміру і може бути обрана, виходячи з можливостей приміщення і простору. Картина з бурштину Київ. Замовити картину можна, отримавши додаткові консультації від наших професійних менеджерів і отримати швидким замовленням в Києві і будь-якому іншому місті України.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Вінсент Ван Гог Зоряна ніч, репродукція;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.