Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Панно в бурштині ручної роботи Прайд

Панно в бурштині ручної роботи Прайд

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-089
Наявність: В наявності
550.00 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Прекрасне панно в бурштині ручної роботи Прайд для інтер'єрного подарунка рідним і близьким, поціновувачам авторських ідей і благородних диких тварин родини котячих. Робота виконана у техніці розпису бурштиновими фарбами – суміші олії і бурштинового піску, а також прикрашена великими фрагментами з бурштину. Картина із зображенням левової сім'ї буде вічно випромінювати теплий бурштиновий світ, рівно стільки, скільки живе сам бурштин.

Панно в бурштині купити ручної роботи Прайд буде прекрасним інтер'єрним подарунком, який стане прикрасою самої приміщення самого вимогливого естета. Картина з бурштину – це унікальний подарунок у самому трендовому стилі – неповторна авторська робота, вища якість виконання, незвичний стиль живопису і естетичну досконалість. Ваш подарунок буде таким же теплим і вишуканим, як і ручна робота талановитих українських майстрів.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Картина з бурштину;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.