Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Авторська лялька Ведмедик Тедді в подарунок Міла

Авторська лялька Ведмедик Тедді в подарунок Міла
Модель: 044-025
Наявність: В наявності
2 500.00 грн
Кількість: Купити

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 5-7 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

 


 

 

Унікальна авторська лялька Ведмедик Тедді в подарунок Міла – бездоганний спосіб привітати дорогих людей колекційної іграшкою з днем народження, різдвом або іншою подією. Виріб виконано за авторськими ескізами і представляє іграшку, зроблену вручну – маленька зворушлива мишко, одягнена просто і вишукано, на вушку прикріплений квітка, взута в шкіряні туфельки. Елементи одягу зроблені з неймовірною правдоподібністю. Мишко виконана з плюшу, набита класичними тирсою, має бездоганну якість виконання.

Авторська лялька Ведмедик Тедді в подарунок Міла Денді – неймовірний подарунок від душі з гарним смаком і в самому модному тренді. Ваш подарунок буде тільки в одному примірнику – авторська робота неповторна. Іграшка насичена енергетикою добра і безтурботності і буде не тільки інтер'єрним прикрасою і кращим експонатом домашньої колекції, але і маленьким ангелом-охоронцем для своїх власників.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • М'яка іграшка Тедді;
  • Зростання 21 см;
  • Матеріали – плюш, тирса;
  • Робота handmade;
  • Термін виготовлення 5-7 днів;
  • Вироблено в Україні.