Потрібна допомога?

Телефонуйте!

 

У нас є VIBER!

096-691-16-22

 

. . . або пишіть нам

info@gift2u.com.ua

Ікона з бурштином Святе Сімейство

Ікона з бурштином Святе Сімейство

УВАГА! Цей подарунок виготовляється вручну протягом 1-3 днів. Будь ласка, враховуйте це при замовленні. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджера за телефонами.

Модель: 036-020
Наявність: В наявності
750 грн

Наявні опції


* Розмір картини:Кількість: Купити

Ексклюзивна ікона в техніці бурштинової розпису Святе Сімейство для незабутнього сімейного подарунка друзям, рідним і колегам. Не є канонічною, швидше написана за біблійним сюжетом, ікона є берегинею домашнього вогнища, цілісності сім'ї і всього, що пов'язане з поняттям «сім'я». Безкомпромісний подарунок молодятам, щоб шлюб був щасливий, річниці весілля, народження дитини. Ікона призначена для розмови з Богом, тому Святе сімейство просять про збереження шлюбу, щастя і благополуччя в родині.

Ікона з янтаря виконана колективом українських майстрів в стилі розпису бурштином і додатково прикрашені у верхній частині бурштиновими фрагментами – голови Богоматері та Йосипа знаходяться в бурштинової теплою аурі. Бурштинові фарби ніколи не зблякнуть, і Ваш подарунок може бути справжньою сімейною реліквією, яка буде слугувати багатьом поколінням для досягнення щастя у шлюбі. Купити ікону можна, вибравши розмір з чотирьох запропонованих варіантів для розміщення в невеликому домашньому іконостасі або на великій стіні у церкві, каплиці.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Ікона ' Святе Сімейство;
  • Розміри: 30x40 см, 40x60 см, 60x80 см, 80x120 см;
  • Матеріали: Бурштин, олія, дерево;
  • Багет дерев'яний;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.